• تلفن0773542-4902
  • ایمیلinfo@najirom.ir
  • آدرسبوشهر - بندر دیّر - محله شهید صدوقی ، خیابان اصلی ، کوچه فروغی ، پلاک 0 ، طبقه همکف
پنل کاربری
  • تلفن0773542-4902
  • ایمیلinfo@najirom.ir
  • آدرسبوشهر - بندر دیّر - محله شهید صدوقی ، خیابان اصلی ، کوچه فروغی ، پلاک 0 ، طبقه همکف

چرا از نجیرم خرید کنیم؟

خرید از آمازون

چرا از نجیرم خرید کنیم؟

در مورد اینکه چرا از نجیرم خریدکنیم؟ باید گفت مهم ترین موضوع کیفیت و تعرفه پایین کالا می باشد و همچنین ارسال کالا که می بایست به موقع به مشتری تحویل گردد. تمام این موارد در فروشگاه نجیرم رعایت می گردد. دلیل دیگری نیز که امروزه در بازار بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است، موضوع تقلبی نبودن کالا می باشد و اینکه یک کالای با کیفیت اصل را خریداری نمایند.

چرا بعضی از کالا ها در نجیرم گران تر است ؟

بعد از مبحث چرا از نجیرم خرید کنیم می بایست درباره اینکه چرا بعضی از کالا ها در نجیرم گران تر است، باید گفت در این فروشگاه کالاهایی هستند که مشابه همین کالا در ایران است ولی در نجیرم گران تر است. در واقع این موضوع بر می گردد به کیفیتی که کالاها در نجیرم دارند این سطح کیفی بالا و اصیل بودن آن سبب خرید مشتریان از این فروشگاه شده است و همچنین اطمینان صد در صدی برای طول عمر محصول به صورت شناسنامه در هنگام خرید به خریداران داده می شود که تضمین کننده اصل بودن محصول و سطح کیفی بالای آن است. در حقیقت این فروشگاه به شما ارمغان یک خرید رضایت بخش را می دهد. همچنین ضمانت می کند تا خرید محصولی با طول عمر بالا که خود در گرو همین اصل بودن کالا می باشد، را برای شما در بر داشته باشد. گران بودن محصولات به دلیل این می باشد که درست است این محصول در فروشگاه های داخلی با همان برندی که در این فروشگاه موجود است

به صورت ارزان تری به فروش می رسد، اما شما با خرید محصول از نجیرم صرفنظر از قیمت آن، محصولی دارای شناسنامه کیفیت و اصالت کالا را خریداری نموده اید. این شناسنامه دلیلی بر بالا بودن سطح کیفی کالا و طول عمر بالای آن می باشد.

در اینجاست که باید گفت به پاسخ اینکه چرا از نجیرم خرید کنیم؟ رسیده ایم.

البته سالیان درازی است که این فروشگاه در درون کشور در حال فعالیت می باشد، و میتوان گفت از نام آورترین فروشگاه های خرید مجازی محسوب می گردد که در سطح دنیا شناخته شده است و دارای خدمات بی شماری برای مشتریان می باشد. ارائه و عرضه محصولات شناسنامه دار و اصل از مهم ترین دلایل محبوبیت دو چندان این فروشگاه در سطح کاربران داخل و خارج خود دارد.

2 نظر برای “چرا از نجیرم خرید کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *