• تلفن0773542-4902
  • ایمیلinfo@najirom.ir
  • آدرسبوشهر - بندر دیّر - محله شهید صدوقی ، خیابان اصلی ، کوچه فروغی ، پلاک 0 ، طبقه همکف
پنل کاربری
  • تلفن0773542-4902
  • ایمیلinfo@najirom.ir
  • آدرسبوشهر - بندر دیّر - محله شهید صدوقی ، خیابان اصلی ، کوچه فروغی ، پلاک 0 ، طبقه همکف

درباره ما

نجیرم بستری است برای دسترسی از داخل ایران به بزرگترین شرکت های خرید اینترنتی جهان. چنانچه قصد خرید از آمازون امارات (amazon.ae)، و یا خرید از eBay را دارید، نجیرم این خدمات را برای شما انجام می دهد. این شرکت های خرید اینترنتی، امکان خرید انواع محصولات را در انواع کیفیت ها برای مردم سراسر جهان ایجاد کرده اند. با این وجود، شرکت های آمازون و eBay ارائه خدمات ارسال محصول به ایران را ندارند. علاوه بر این امکان پرداخت هزینه خرید از طریق سیستم بانکی ایران در خارج از کشور وجود ندارد. با نظر به اینکه برخی از هموطنان داخل کشور تمایل به خرید محصولات اصل و باکیفیت خارجی را دارند ، نجیرم با فراهم آوردن بستری مطمئن، شفاف، ارزان و سریع این امکان را برای آنها به وجود آورده است.

بدین ترتیب مردم ایران از داخل کشور می توانند به آسانی محصولات دلخواه خود را از طریق وب سایت شرکت های آمازون، eBay و سایر فروشگاه های اینترنتی معتبر در کشور امارات متحده عربی خریداری کنند. نجیرم با بیش از 3 سال سابقه فعالیت در ارسال سفارشات هم میهنان عزیز به تمامی نقاط کشور، و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ملی ثبت ( در پایین سایت قرار دارد ) ، از ارزانترین و قابل اعتمادترین بسترهای خرید اینترنتی بین المللی در ایران است. نجیرم، کمترین تعرفه سفارشات را در بین رقبا دارا است. همچنین بسته به نحوه درخواست شما مشتریان عزیز، بین 2 تا 6 هفته محصولات خریداری شده شما را از طریق پست به آدرس شما تحویل می دهیم . در نهایت، نجیرم اصالت محصول خریداری شده شما را تضمین می کند.

نجیرم این افتخار را دارد که در طی بیش از 3 سال در کار واردات و صادرات فعالیت خود، از اطلاعات مشتریان خود به واسطه ایجاد درگاه های پرداخت امن در فضای سایبری صیانت کرده و همواره محصولی اصل و با کیفیت را در زمان مورد نظر در اختیار خریداران قرار داده است. شما همچنین می توانید به اطلاعات تماس مجموعه نجیرم و دستورالعمل ثبت سفارشات که در همین وب سایت قرار داده شده اند، دسترسی داشته باشید.